JEZEBEL STUDIO

🏛️ Kolverniershof (Vital decosterstraat 104, Leuven)
🕒 06/03

Workshop: 16u – 18u
💸 2 euro (Later om te ruilen aan de bar voor een drankje)

Optreden: 19u30
💸 Gratis toegang

Beginners tot gevorderd zijn welkom!
Inschrijven Workshop: max. 15 Personen voor de workshop van 16u (google formulier volgt)

Maak kennis met de elektriserende wereld van “Jezebels” – waar pole dancing avant-garde ontmoet!

Wij zijn een levendige groep zelf-geïdentificeerde dansers die de grenzen van neo-bitchery en hyperseksualiteit verleggen. Als innerlijke chaotische sletten en bimbo-bodybuilders herdefiniëren we de kunst van beweging met onze auto- en post-erotische performances. Geen diploma’s nodig, alleen een passie voor het verleggen van grenzen en het omarmen van imperfecties aan de paal. Van angstige dominatrix tot verlegen exhibitionisten, we vieren elke vorm van sensuele expressie. Onze esthetiek is schattig, maar ook sexy; absurd, maar ook kinky.

Sluit je aan bij deze nudistische fashionista’s voor een zintuiglijke overload van fetisjactivisme en BDSM voor softies – want in hun wereld heersen aandachtzoekende (a)seksuelen!

Gefascineerd door vloeiendheid en contrast, onderzoekt ze continu hoe ze het lichaam in één vloeiende beweging langs en rond de paal kan bewegen, gecombineerd met kracht. Ze onderzoekt de mogelijke contrasten die het lichaam rond de paal kan uitdrukken en gebruikt dit om te verleiden, aandacht te trekken of een verhaal te vertellen.

Ze klimt op de paal, gooit zichzelf tegen de paal en doet een handstand tegen de paal. Voor Spring Showers is de paal als een boom; om mee te spelen! Opgeleid in dramatherapie en theaterstudies, is ze vooral op zoek naar de helende kracht van alles wat performatief is.

Wat begon als een onderzoek naar de feministische en filosofische aard van pole dancing, ontspoorde tot een passie voor Pole Heels en de wens om een queer pole dancing community in Brussel te starten, Jezebel Studio. The Hooker, omdat Zora vaak zelf haar kostuums hakt als kritiek op fast fashion en als feministisch instrument.

EXPLORE YOUR URGES ON ITHAKA